Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Визначення моменту інерції тіла динамічним методом.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра фізика

Інформація про роботу

Рік:
2006
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Фізика
Група:
КН-1

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України Національний університет «Львівська політехніка» Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій кафедра фізика Лабораторна робота №7 “Визначення моменту інерції тіла динамічним методом” Виконав: ст. гр. КН-1 Львів-2006 Мета роботи: Визначити момент інерції тіла динамічним методом. Прилади та обладнання: Вимірювальний пристрій, секундомір, штангенциркуль, міліметрова лінійка. Розрахункові формули: Послідовність виконання роботи: Закріпити диск G на валу A. Опустити вантаж масою m, закріплений на нитці, у найнижче положення. Зафіксувати на проти якої поділки міліметрової шкали L перебуває його основа. Намотуючи нитку на шків B, підняти вантаж у крайнє верхнє положення ,зафіксувавши поділку як у пункті 2.Висота h на яку піднято вантаж виразиться як: Відпустити вантаж, і увімкнути одночасно секундомір. У момент коли вантаж проходить нижнє положення, вимкнути секундомір і, продовжуючи спостерігати за підняттям вантажу, зафіксувати поділку ,до якої піднялася основа вантажу. Висота підняття: Записати час t опускання вантажу. Дослід повторити 3-чі,беручи в пункті 3 поділку однаковою. Для обчислення використати середні значення часу t і висоти . За допомогою штангенциркуля виміряти діаметр шківа В в трьох різних напрямках і визначити середнє значення його діаметра D. За формулою обчислити момент інерції системи з диском. Зняти диск з вала. За формулою обчислити момент інерції системи без диска. За формулою обчислити момент інерції диска. Виміряти товщину диска H, його внутрішній і зовнішній діаметри і . За формулою обчислити момент інерції диска . Обчислити відносну похибку у визначенні моменту інерції диску як величину: Таблиці результатів вимірювання 1.При обертанні системи з диском При обертанні системи без диска 3.Геометричні розміри диска Хід роботи Висновок: На цій лабораторній роботі я навчився визначати момент інерції тіла динамічним методом.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини